Endosfēras terapija/Endospheres Therapy

Galvenā » Ierīces » Endosfēras terapija/Endospheres Therapy

Metodes pamatā ir vibrācijas un kompresijas ietekme uz audiem. Kompresija izspiež limfu no audiem, mikrovibrācija pastiprina asinsriti organismā un paātrina vielmaiņas procesus.

Kompresijas efekts tiek sasniegts pateicoties aparāta roktura divu kilogramu svaram. Tāpēc masiera papildus pūles nav nepieciešamas.

Pateicoties kompresijas un spiediena ietekmei, rodas asinsvadu vingrošanas efekts, kas uzlabo asinsriti un limfas plūsmu. Tas nodrošina audu limfodrenāžu. Pārmērīgs šķidrums tos pamet, pazūd pietūkums, cilvēks sāk just vieglumu visā ķermenī.

Pēc procedūras kursa ķermeņa apjoms nekavējoties samazinās par 2 izmēriem. Ievērojot veselīgu dzīvesveidu, nevēlamie apjomi nekad neatgriezīsies. Endosfēra demonstrē vislielāko efektu celulīta ārstēšanā. Aparāta silikona mikrosfēru mehāniskās vibrācijas paātrina asins mikrocirkulāciju, liekot asinsvadus mehāniski sarauties un paplašināties. Rezultātā uzlabojas asinsrite apstrādātajā zonā.

No celulīta audiem notiek liekā šķidruma un toksīnu aizplūšana, kas uzkrājas hipodermā. Āda kļūst gludāka un stingrāka, un ķermeņa siluets ir slaidāk.

Roberta Hirša iela 1

I-V: 09:00 - 20:00
VI: 10:00 - 18:00 VII: 10:00 - 18:00

Pieteikties procedūrai