DEKA Motus AX

Galvenā » Ierīces » DEKA Motus AX

Itālijas DEKA izstrādātāji ir panākuši izrāvienu lāzerepilācijas jomā un sasnieguši pilnību. Pasaulē pirmais Motus AX ātrgaitas dinamiskais Aleksandrīta lāzers ar viļņa garumu 755 nm – to darbina novatoriska tehnoloģija, kas izdzēš iespējamās robežas. Nr. 1 Eiropas tirgū, “Best Laser, Lights & Energy-based Device” apstiprināts AMWCawards2023!

Jaunā izstrāde atstāj pagātnē visas kontrindikācijas iedeguma cienītājiem. Lāzerepilācija ar Moveo manipulu ir norādīta arī tad, ja pacientam kopš dzimšanas ir vienkārši tumša āda. Moveo tehnoloģija paveic neiespējamo – tagad klienti var veikt lāzerepilāciju uzreiz atgriežoties no siltajām zemēm.

Lieliski lāzerepilācijas rezultāti ar Moveo tehnoloģiju tiek sasniegti ar jebkuru ādas fototipu un jebkuru matu krāsu. Aleksandrīta lāzers jau sen ir ieguvis visefektīvākās matu noņemšanas ierīces titulu. Procedūru iespēju mērogs un rezultāts pārsteidz kosmetologus un klientus visā pasaulē.

DEKA inovācija ir unikāls rokturis ar atvēsinošu safīra cilindrisku galu, kas nogādā lāzera staru uz klienta ādu.

Lāzera impulss tiek pielietots apļveida vai lineārās kustībās. Procedūras laikā ārsts ar atdzesētu rokas instrumentu pārvelk pār klienta ādu, nosedzot laukumu, kas ir gandrīz vienāds ar plaukstas izmēru. Procedūras laikā karsēšana notiek vienmērīgi un lokalizējas uz paša folikula, nesabojājot un nesasildot ādu.

DEKA palielina lāzerepilācijas efektivitāti!

Roberta Hirša iela 1

I-V: 09:00 - 20:00
VI: 10:00 - 18:00 VII: 10:00 - 18:00

Pieteikties procedūrai